Combinatiedossiers versterken en schade
Hier vindt u een beschrijving van gegevensverwerking Combinatiedossiers versterken en schade in het kader van de Algemene Verordening Gegevensbescherming(AVG), met als doel:
Het behandelen van dossiers waar schade en versterken beide in voorkomenTaak van algemeen belang. Op grond van art. 2 lid 3 TwG jo. art. 3 lid 1 TwG heeft het IMG een taak van algemeen belang om schade af te handelen en te vergoeden. De verwerking van persoonsgegevens in dit kader vindt dus plaats op grond van art. 2 lid 3 jo. art. 3 lid 1 TwG jo. art. 6 lid 1 sub e AVG.
Betrokkene en gegevens
Van wie worden welke gegevens verwerkt en wat is het doel hiervan.
Aanvragers
- Gegevens: Van aanvragers worden de volgende gegevens verwerkt: NAW-gegevens, emailadres, telefoonnummer. Rekeninggegevens, Bouwwerk- of gebouwgegevens (WOZ waarde).
- Verzameldoel: Het behandelen van dossiers waar schade en versterken beide in voorkomen
- Bewaartermijn: zie selectielijsten
- Bron: Betrokkene
- Betrokkenen waren niet verplicht deze gegevens aan te leveren.
Automatische besluitvorming
Er is geen sprake van besluitvorming over persoonsgegevens op basis van automatisch verwerkte gegevens.
Ontvangers
Gegevens worden verstrekt aan onderstaande 'ontvangers'.
- N.v.t.
Doorgifte buiten EU
Er is geen sprake van doorgifte van persoonsgegevens aan één of meer landen buiten de Europese Unie of aan een internationale organisatie.