Onderzoek marktimperfecties Landbouw financiering

Hier vindt u een beschrijving van gegevensverwerking Onderzoek marktimperfecties Landbouw financiering in het kader van de Algemene Verordening Gegevensbescherming(AVG), met als doel:

Opdrachtgever zal aan opdrachtnemer persoonsgegevens verschaffen ten behoeve van het onderzoek naar marktimperfecties bij landbouw financiering . In het kader van het onderzoek worden er ook interviews afgenomen

Taak van algemeen belang. Artikel 6 lid 1 sub e is van toepassing omdat het onderzoek een taak van algemeen belang dient

Betrokkene en gegevens

Van wie worden welke gegevens verwerkt en wat is het doel hiervan.

Interne en externe stakeholders die betrokken zijn bij het financieren van LVVN-beleid

  • Gegevens: naam, e-mail en telefoon
  • Verzameldoel: interview
  • Bewaartermijn: na afloop van de overeenkomst worden de persoonsgegeven binnen een termijn van 4 weken verwijderd
  • Bron: ?
  • Betrokkenen waren niet verplicht deze gegevens aan te leveren.

Automatische besluitvorming

Er is geen sprake van besluitvorming over persoonsgegevens op basis van automatisch verwerkte gegevens.

Landelijk Algoritme register

De link naar het Landelijk algoritme register is:

Ontvangers

Gegevens worden verstrekt aan onderstaande 'ontvangers'.

  • 2 Beleidsmedewerkers LVVN

Doorgifte buiten EU

Er is geen sprake van doorgifte van persoonsgegevens aan één of meer landen buiten de Europese Unie of aan een internationale organisatie.

 

Verantwoordelijke

De Minister van Landbouw, Visserij, Voedselzekerheid en Natuur, namens deze de directeur-generaal van Agro

Bezoekadres

Bezuidenhoutseweg 73
2594AC DEN HAAG
NEDERLAND

Postadres

Postbus 20401
2500EK Den Haag
NEDERLAND