61 verwerkingen
Sorteren op: Verwerking / Organisatie / Onderdeel / Nummer
Onderzoek Chroom-6 en CARC
Het bieden van de gelegenheid voor het laten registreren van een mogelijke blootstelling aan chroom-6 of CARC tijdens het werk voor/bij/in opdracht van Defensie
Lijst topinkomens WNT
In het kader van de WNT moeten inkomens boven een bepaalde norm openbaar gemaakt worden
EMPIC
Bijhouden van het voldoen aan opleidingseisen van luchtvaartpersoneel
Contactsheets Attachés
Accediteren van buitenlandse Defats
Internationaal Functiebestand.
Het kunnen beheren van het internationaal functiebestand en de bezetting
Bevoegdhedenregister LVS.
Vanuit de militaire luchtvaarteisen moet geborgd worden dat herleidbaar is dat de bevoegdheden van de medewerkers gebaseerd zijn op de juiste kennis en ervaring. Wettelijke grondslag artikel MLE-21.237 van de MLE-21.
Adviescommissie Maatwerk DMO
Het bevoegd gezag te kunnen adviseren t.b.v. de individuele besluitvorming bij de (voorgenomen) besluiten van algemene strekking met individuele impact (zoals wijziging standplaats). Onderzoek e/o aanvullend onderzoek e/o extern advies te kunnen vragen bij ter zake deskundigen.
Cultuurscan Commit JIVC
Het in kaart brengen wat de correlatie is tussen de cultuurdynamiek en het door het programma (GrIT) beoogde resultaat
Tijdregistratie en Capaciteitsmanagement
Het registreren (afwezigheid) en analyseren van uitgevoerde werkzaamheden door validatie en om de reken- en schattingsmodellen te maken en de plannen te verbeteren t.b.v. de inzet van capaciteit. Hierdoor verbetert de inzet en wordt de productie effectiever en efficiënter (monitoren realisatie en productie).
Kwalificatiemanagement IT-Academie
Aanbieden diensten van de IT Academie voor het uitvoeren van het strategisch personeelsplan van JIVC